סטודיו לעיצוב חנויות ורשתות מזון

רוני בארי - עיצוב חללי מסחר ורשתות מזון

“כמעצב פנים מסחרי עליי לראות את הפרויקט כשלם הגדול מסך חלקיו. כל אחת מעמדות המכירה צריכה גם לתפקד באופן עצמאי וגם לקיים דיאלוג עם החללים שמסביבה. העיצוב חייב לספק חוויית קנייה ייחודית שתגרום ללקוח להישאר, להתעניין, לקנות ולחזור. הכל בכדי להגשים את המטרה המרכזית והיא עיצוב שמגדיל מכירות” (רוני בארי).

משרד העיצוב רוני בארי מתמחה בעיצוב חללי מסחר, רשתות מזון ועיצוב פנים מסחרי. תודות לכ-20 שנות ניסיון ובזכות אין ספור לקוחות מרוצים (גדולים וקטנים כאחד), המשרד גאה להציג סטנדרט חדש של עיצוב בחללי מסחר. המודל שלנו הוא עיצוב נכון. כלומר, עיצוב שלוקח את כל מה שנאסף בתחילת הדרך ומרכיב פתרון מותאם ללקוח. אנחנו שואפים לשלב בפרויקט אלמנטים דקורטיביים עם היבטים פונקציונאליים תוך חתירה להגדלת מכירות ופדיון.
משרד העיצוב רוני בארי מעניק שירותיו לשורה ארוכה של חברות ועסקים. אנו מעצבים חללי מסחר קמעונאיים, רשתות שיווק, רשתות מזון, עסקים קטנים ובינוניים, חנויות, מרכזי שירות, מוסדות ציבור, אתרי תיירות, מסעדות ועוד. מעל הכל במשרד רוני בארי שמים דגש על נושא הרווחיות ומציעים שטחים גרפיים מתוחכמים שמלווים את הלקוחות מהכניסה ליציאה (ולאחר מכן).

תהליך העבודה שלנו

תהליך העבודה שלנו כולל אפיון מקצועי של צרכי העסק והתחקות אחר קהלי היעד (הקיימים והפוטנציאליים). לאחר מכן אנו מתאימים לעסק את העיצוב המסחרי הנכון וממקמים את עמדות המכירה בצורה אופטימאלית, אינטליגנטית, יצירתית ומניעה לפעולה. המתודולוגיה הייחודית של משרדנו מחברת פתרונות עיצוביים מעולמות תוכן שונים כגון שיווק, אדריכלות, קמעונאות, תאורה, נוי, מסחר ועוד.

אודות רוני בארי

רוני בארי החל את דרכו בעולם העיצוב לפני כ-20 שנה. עם תום לימודיו בפקולטה לעיצוב תעשייתי במכון הטכנולוגי חולון (H.I.T), השתלב רוני בחברה העוסקת בעיצוב נקודות מכירה. לאחר כ-10 שנים יצא לדרך עצמאית והקים את משרד רוני בארי – עיצוב חללי מסחר ורשתות מזון.
רוני ידוע בטביעת ידו הייחודית אשר מתחקה אחר הממשקים שבין עיצוב מרשים, דקורטיביות ופונקציונליות להגדלת רווחיות, הוא מעורב בכל הפרויקטים של המשרד עד לפרטים הקטנים עם מתן שירות אישי ללקוח.

 

לחצו ליצירת קשר