חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עיצוב מאפיות

עיצוב מאפיות

הקמת עסק, הינה  מלאכה לא פשוטה ועל אחת כמה וכמה, כאשר מדובר על עיצוב מאפייה. המשימה היא בהחלט מאתגרת ויש להכין רשימת ציוד די ארוכה. לפני שתתחילו במלאכת עיצוב פנים למאפייה, יש לבצע מחקר קטן ברשת, היות וציוד זה, כולל תנורים תעשייתיים, מכונות ללישת בצק, מקררים ותאי קירור נוספים, משקל, מכונה לפריסת לחם ועוד, לפני הכול ערכו השוואת מחירים כך שתדעו כמה זה בדיוק יעלה לכם.

עד כאן, הכרנו את נושא הציוד עבור עיצוב מאפיות אבל יש לציין, כי ציוד זה נמצא מאחור במקום שהלקוחות בדרך כלל לא מגיעים אליו. השטח שאתם נמצאים בו, דרוש היערכות שונה וזה בדיוק המקום אשר דורש עיצוב פנים למאפייה שיעניק את הקונספט הרצוי לכם. יש כאלה שיעצבו את המאפייה ברוח צעירה, יש בסגנון כפרי שמאוד מתאים לעיצוב זה. לדוגמא, בריקים בקיר ושילוב של אלמנטים מעץ, יקנו את האווירה הכפרית הרצויה.

התיאבון מתחיל בעיניים…

זה ידוע, כי התיאבון מתחיל בעיניים וכאשר מדובר על עיצוב מאפיות, יש למשוך את הלקוחות באמצעות המראה, כי הריח של המאפים החמים גם כך יעשה את שלו. עולם המאפים, עתיר בכל מיני פריטים מרהיבים, אם ממערוכי עץ עתיקים ועד לעיצוב החלל, כאשר אתם משלבים פריטי מטבח. פרטי הריהוט חשובים גם הם, בכל הקשור אל עיצוב מאפיות. יש ליצור חללים עוטפים המקנים הרגשה ביתית וחמה והכוונה היא אל פרטי עץ בסגנון כפרי, תאורה חמה ורכה שמזכירה לנו את פינת המטבח החמה בבית או איזה שהיא מאפייה ברחוב צדדי בפריז או באיטליה.

מאפייה עברית או מאפייה ציורית בסגנון אירופאי?

ההגדרה של סגנון עיצוב מאפייה עשויה להשתנות עם הקונספט או המסר שאתם מעוניינים לשדר במאפייה שלכם. האם המאפייה תזכיר סגנון של מאפייה עברית בסגנון של פעם? או אולי מאפייה ציורית בסגנון אירופאי? דבר נוסף שיש לתת עליו דגש רב, הינו כמובן חלון הראווה{הוויטרינה} של החנות שתהיה מעוצבת כך שתמשוך אליה עוברי אורח העוברים בסמוך אליה. אם יש לכם קונספט שמתוכנן מראש, ספרו עליו למעצב הפנים שלכם ויחד, תוכלו לעצב את המאפייה שעליה חלמתם תמיד ועוד בחותם שלכם.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם אחרים
דילוג לתוכן