- אודות -

התמחות בעיצוב מסחרי להגדלת המכירות

"כמעצב פנים מסחרי עליי לראות את הפרויקט כשלם הגדול מסך חלקיו. כל אחת מעמדות המכירה צריכה גם לתפקד באופן עצמאי וגם לקיים דיאלוג עם החללים שמסביבה. העיצוב חייב לספק חוויית קנייה ייחודית שתגרום ללקוח להישאר, להתעניין, לקנות ולחזור. הכל כדי להגשים את המטרה המרכזית והיא עיצוב שמגדיל מכירות" רוני בארי.

רוני בארי הוא מהמעצבים המסחריים המובילים בישראל. המשרד מספק שירותי עיצוב לעסקים בתחום הקמעונאות ועיצוב פנים מסחרי חדשני ומהווה עבור לקוחותיו נקודת מפגש מקצועית בין נראות העסק לבין חתירה להגדלת המכירות ותמיכה במהלכי שיווק באמצעות נראות וסידור מדויק של מסלול הלקוח בעסק ויצירת גירויים ויזואליים.

במשך כ 20 שנה המשרד ליווה עסקי קמעונאות מובילים בישראל, בכל קנה מידה, וסיפק ללקוחותיו את הצורך המדויק שלהם – עיצוב בגובה העיניים בתהליך מהיר וענייני החוסך זמן וכסף ומציב את בעל העסק בנקודת פתיחה משודרגת ואופטימלית ביחס ליעדים העסקיים שהציב לעצמו.

אנחנו כאן לרשות לקוחותינו ומציעים להם גישה עניינית מגובה בניסיון רב שנים בתחום הקמעונאות לצד הבנה מסחרית של תהליכי שיווק ומכירה הנובעים מעיצוב פנים מתקדם המיועד בצורה מושלמת לאופי לקוחות העסק.

סטנדרט חדש של עיצוב חללי מסחר

המשרד מספק ללקוחותיו מעטפת ידע מלאה לא רק בתחומי העיצוב שהם ליבת המומחיות שלו, אלא גם בהגדלת פדיון ומכירות לצד עיצוב פונקציונלי אשר מושך את עין הלקוח מצד אחד התומך בצרכים הלוגיסטיים של העסק מצד שני ומאפשר פלטפורמה תפעולית נוחה באופן שוטף. המשרד מספק שרותי תכנון אדריכלי ושירותי עיצוב מתקדמים אשר מציבים רף חדש של מקצוענות בתחום ומומחיות ללא תחרות בתחום יצירת שטחים גרפיים מתוחכמים המלווים את הלקוחות מהכניסה ליציאה..

רוני בארי