חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודות

התמחות בעיצוב מסחרי להגדלת המכירות

"כמעצב פנים מסחרי עליי לראות את הפרויקט כשלם הגדול מסך חלקיו. כל אחת מעמדות המכירה צריכה גם לתפקד באופן עצמאי וגם לקיים דיאלוג עם החללים שמסביבה. העיצוב חייב לספק חוויית קנייה ייחודית שתגרום ללקוח להישאר, להתעניין, לקנות ולחזור. הכל כדי להגשים את המטרה המרכזית והיא עיצוב שמגדיל מכירות" רוני בארי.

רוני בארי הוא מהמעצבים המסחריים המובילים בישראל. המשרד מספק שירותי עיצוב לעסקים בתחום הקמעונאות ועיצוב פנים מסחרי חדשני ומהווה עבור לקוחותיו נקודת מפגש מקצועית בין נראות העסק לבין חתירה להגדלת המכירות ותמיכה במהלכי שיווק באמצעות נראות וסידור מדויק של מסלול הלקוח בעסק ויצירת גירויים ויזואליים.
במשך כ 20 שנה המשרד ליווה עסקי קמעונאות מובילים בישראל, בכל קנה מידה, וסיפק ללקוחותיו את הצורך המדויק שלהם – עיצוב בגובה העיניים בתהליך מהיר וענייני החוסך זמן וכסף ומציב את בעל העסק בנקודת פתיחה משודרגת ואופטימלית ביחס ליעדים העסקיים שהציב לעצמו.

אנחנו כאן לרשות לקוחותינו ומציעים להם גישה עניינית מגובה בניסיון רב שנים בתחום הקמעונאות לצד הבנה מסחרית של תהליכי שיווק ומכירה הנובעים מעיצוב פנים מתקדם המיועד בצורה מושלמת לאופי לקוחות העסק.

רוני בארי

סטנדרט חדש של עיצוב חללי מסחר

המשרד מספק ללקוחותיו מעטפת ידע מלאה לא רק בתחומי העיצוב שהם ליבת המומחיות שלו, אלא גם בהגדלת פדיון ומכירות לצד עיצוב פונקציונלי אשר מושך את עין הלקוח מצד אחד התומך בצרכים הלוגיסטיים של העסק מצד שני ומאפשר פלטפורמה תפעולית נוחה באופן שוטף. המשרד מספק שרותי תכנון אדריכלי ושירותי עיצוב מתקדמים אשר מציבים רף חדש של מקצוענות בתחום ומומחיות ללא תחרות בתחום יצירת שטחים גרפיים מתוחכמים המלווים את הלקוחות מהכניסה ליציאה.

תהליך העבודה

אנחנו במשרד מאמינים שההצלחה היא פרי של תכנון מדויק. במטרה להגיע ליעד הסופי של עיצוב המתאים בדיוק
לצרכי הלקוח פיתחנו עם השנים תהליך עבודה המבוסס על הניסיון הנצבר שלנו לצד משובים מלקוחות ובחינה
מתמדת של התוצאות.

במשרד העיצוב רוני בארי מסייעים ללקוחות גדולים וקטנים בהתמודדות עם
האתגר הגדול ביותר של כל תכנון קמעונאי והוא שיפור חווית קנייה. ככל
שמדובר על רשת עם מספר מוקדים אנו פועלים לייצר שפה עיצובית אחידה בין
שלל המתחמים הפעילים. שפה אשר מבוססת על סטנדרטיזציה בין סניפי
הרשת, עיצוב חנויות אחיד ובידול מול מתחרים.

דילוג לתוכן