עיצוב מינימרקט

כאשר נכנסים למינימרקט מעוצב, זה ישפיע לטובה על חוויית הקניה. תהליך של עיצוב פנים למינימרקט, יכלול פילוח קהל היעד, התאמתה של השפה העיצובית אשר תדע לשדר את המסרים הרצויים, מבלי שתוסח דעתו של הקונה מההתמקדות במוצרים עצמם. יש לעצב נכון את קירות המינימרקט, לגרום לשילוט הנכון לכוון את הלקוחות למחלקות השונות, לגרום לגישה נוחה ונגישות בכלל במינימרקט, מה שיקל על הקניה.

ישנם מעצבי פנים, המתמחים בתחום של עיצוב פנים למינימרקט, כאשר הם מעיזים יותר בגוונים ובעיצוב, הם למעשה אף משלבים טכנולוגיות שונות וחשיבה חדשנית, אשר רק תורמת ליצירת מתקנים ייחודיים ונקודות מכירה שונות. יש לקשר בין חוויית הלקוח לקנייה עצמה מה שיעלה את הרווחים במינימרקט. בחלל של חנות קמעונאית גדולה, יש לתת חשיבות לגודל שיעצים את חווית השפע וההיצע. כאשר מדגישים את קווי הגובה של החלל וכן, תכנון של אלמנטים ארוכים וגדולים שידגישו גם את עומק החלל.

צבעוניות ודינאמיות סדר וניקיון- הן מילות המפתח בעיצוב

מטרת עיצוב מינימרקט, היא לשדר סדר וניקיון, צבעוניות ודינאמיות ולבחון אפשרויות שונות של תכנון שיהיה בסופו של דבר מדויק, כך שישפר את מראה המידוף במינימרקט. יש לתת דגש על מוצרי  וחומרי גלם איכותיים וטריים כגון מאפים, פירות וירקות ומומלץ שיהיו בקדמת המינימרקט, כך שמיד יצודו את עינם של הקונים.

דגש על גישה עיצובית ונקייה במינימרקטים

היום מעצבי הפנים, בבואם לתכנן עיצוב פנים למינימרקט, הולכים יותר על גישה עיצובית ונקייה במראה כמעט תעשייתי. הדגש ניתן על טקסטים ושילוט בולט במקום חומרי גלם וצורות תצוגה מתוחכמות. על מנת להצליח בעיצוב הפנים של סופרמרקטים, עיצוב מינימרקט וחנויות קמעונאיות שונות, יש להתייעץ עם חברה לעיצוב פנים או מעצב פנים מוכר, כך שניתן יהיה לעצב את  החנות באופן כזה שיגרום לקונים לרכוש מוצרים וההכנסות רק יגדלו כתוצאה של עיצוב פנים מקצועי שרק מעצבי פנים המתמחים שנים בעיצוב זה יוכלו להצליח  במשימה זו שהיא אינה פשוטה, כאשר יש לעצב חללים גדולים בטוב טעם באופן שיקנה קווים נקיים וחוויית קניה נעימה.

צור קשר

Need Help? Chat with us