חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עיצוב קיוסקים

עיצוב קיוסקים

קיוסקים הם למעשה חנויות שכונתיות/אזוריות בהן ניתן למצוא מגוון רחב של מוצרים, החל מדברי מתיקה, פיצוחים וסיגריות, דרך משקאות קלים ואלכוהוליים ועד למוצרי יסוד יומיומיים כגון: חלב, סוכר, קפה וכדומה. כפועל יוצא מכך, בכל הליך של עיצוב קיוסקים חייב להיות מושם דגש מקצועי גודל הקיוסק, מיקומו והיקף המוצרים הנמכרים בו.

עיצוב קיוסק - מהיכן מתחילים?

עיצוב קיוסקים, בדומה להליכי עיצוב של כל חנות שכונתית/אזורית אחרת, מתחיל בהליך תכנון קפדני במסגרתו קיימת חשיבות רבה לתכנון מדפי התצוגה על פי קטגוריות מוצר ובהתאם לגודל החנות ואופן הנגשת המוצרים לקהלי היעד הפוקדים את הקיוסק. במקביל, קיימת חשיבות רבה לתכנון נקודות חשמל הנדרשות לצרכי הפעלת מקררים, מכונות שתייה וכדומה.

דגשים מקצועיים לעיצוב קיוסקים

בכל תהליך של עיצוב קיוסקים, חשוב ומומלץ להתייחס למיקום הקיוסק ביחס לשדרת החנויות בו הוא ממוקם ו/או ביחס לרחוב בו ממוקם הקיוסק, וזאת לצורך הנגשה מיטבית של הקיוסק ללקוחות הפוקדים אותו לאורך שעות הפעילות. דגש מקצועי נוסף הנלווה להליכי עיצוב קיוסקים בא לידי ביטוי בתכנון מדפי התצוגה וחלוקת שטח הקיוסק למספר קטגוריות מוצר עיקריות כגון: מדפי תצוגה של מוצרי יסוד, מדפי תצוגה של סיגריות ומוצרי טבק, מדפי תצוגה של משקאות קלים ואלכוהוליים וכדומה. כמו כן, קיימת חשיבות לבחירת גופי תאורה, בחירת חומרי הגלם לייצור מדפי התצוגה, עיצוב עמדת הקופה וכדומה.

עיצוב קיוסקים באמצעות איש מקצוע מוביל בתחומו היא פעולה מקצועית המאפשרת לכם לבחון מספר רעיונות קונספטואליים לעיצוב הקיוסק על פי מידותיו. כמו כן, עיצוב קיוסק על פי עקרונות העיצוב המסחרי באמצעות איש מקצוע מוביל, יאפשר לכם ליהנות מתכנון מיטבי של שטח הקיוסק תוך מחשבה מקדימה על אופן קבלת הסחורות בבית העסק, ארגון הסחורות על הצד היעיל ביותר וכדומה.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם אחרים
דילוג לתוכן