חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עיצוב קמעונאי חדשני

עיצוב קמעונאי חדשני

הקמה, שיפוץ, והרחבה של בתי עסק קמעונאיים

משרדנו מספק תהליכי תכנון קמעונאיים המיועדים לכל בעלי העסקים העוסקים בשיווק מוצרים וסחורות בשוק הקמעונאי. השירות מיועד לבעלי עסקים בכל סדר גודל והיקף עסקאות, החל מבעל מכולת המעוניין בעיצוב נכון וחכם ועד בעלי רשתות קמעונאיות המעוניינים בעיצוב אחיד לכל סניפי הרשת. בנוסף, אנו מספקים שירותים לבעלי דוכני מכירה בקניונים ומרכזים מסחריים.

המונח "עיצוב ותכנון קמעונאי" מייצג תהליך עבודה מקצועי המיועד למטרות הקמה, שיפוץ או הרחבה של בתי עסק קמעונאיים, החל מחנויות ודוכני רחוב, דרך חנויות הממוקמים במרכזי קניות פתוחים או מקורים ועד לתכנון סניפי מכירה ונקודות מכירה רשתיות. הליכי התכנון הקמעונאי מיושמים בהתאמה מלאה לגודל השטח המיועד לצרכי מכירה ובהתאם לסוג ואופי בית העסק.

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

במטרה לספק שירות מדויק לפי דרישות הלקוח אנחנו מלווים את התהליך  משלב האפיון הראשוני ועד שלב הביצוע והפיקוח. לאורך כל הדרך המשותפת אנחנו שמים לנגד עינינו את צרכי הלקוח, מטרותיו העסקיות, המשאבים העומדים לרשותו תוך הקפדה מלאה על תכנון וביצוע מושלמים של כל שלב. מטרות התכנון לאורך כל שלביו נועדו לייצר חוויית קניה ייחודית מתוך מגמה להגדיל את סל הקניה של לקוחות העסק ולהוביל ליצירת מאגר לקוחות חוזרים.

לקריאה בהרחבה על התהליך שלנו יש ללחוץ כאן 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם אחרים
דילוג לתוכן