חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תכנון חנויות

תכנון חנויות

תכנון חנויות הוא שירות מקצועי המיועד לכל אילו מביניכם המצויים לקראת פתיחת חנות חדשה ו/או לכל אילו מביניכם המעוניינים לשדרג את נראות החנות הקיימת. שירות זה מתמקד במספר הליכי תכנון שונים המותאמים לאופי וסוג החנות, גודלה, מיקומה ביחס למתחם הקניות בו היא ממוקמת והיבטים נוספים שנודעו לצרכי תכנון מיטבי של חלל פנים החנות.

תכנון חנויות - מהיכן מתחילים?

תכנון נכון של שטח החנות, מאפשר לכל אחד ואחת מבעלי החנויות שביניכם להגדיל את ההכנסות וזאת הודות לתכנון מיטבי המסייע רבות להעצמת חוויית הקנייה של כל לקוח הפוקד את החנות. לצורך כך, כל הליך תכנון חנויות מתחיל במתן דגש על 2 נושאים מרכזיים, האחד, גודל החנות, והשני, סוג החנות והיקף הסחורות המיועדות למכירה. כפועל יוצא מכך, כל הליך תכנון מיושם באופן פרטני לכל חנות וחנות, וזאת על מנת להעניק אווירה ייחודית לכל חנות. יחד עם זאת, תכנון פונקציונאלי של חנויות מחייב התייחסות נקודתית לכל האלמנטים הנדרשים לכל החנויות מאותו סוג, לדוגמא: תכנון תאי מדידה בחנויות בגדים, תכנון מחלקות מוצר בחנויות העוסקות במכירת מוצרי מזון, משקה וכדומה, תכנון עמדות קופה בכל סוגי החנויות וכדומה.

מהם היתרונות הנלווים להליכי תכנון חנויות?

תכנון חנויות באמצעות אנשי מקצוע מעולמות עיצוב פנים מסחרי, הוא תהליך עבודה מקצועי המאפשר לכם ליהנות ממספר רב של יתרונות מרכזיים וביניהם:

  • תכנון מיטבי של גודל החנות תוך התייחסות נקודתית לסוג החנות והיקף הסחורות הנמכרות בה
  • יצירת אווירה ייחודית בתוך חלל החנות באמצעות תכנון מיטבי של מדפי התצוגה ואלמנטים עיצוביים נוספים
  • חשיבה יצירתית בכל הנוגע ליצירת חוויה קנייה ללקוחות החנות

ויתרונות נוספים שנועדו למטרת על מרכזית אחת: הגדלת סל הקניות בכל קנייה.

 

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם אחרים
דילוג לתוכן